SNADNÝ PŘIVÍDĚLEK NA DOMA S AUKRO

21. června 2010 v 8:55 |  PRÁCE NA DOMA
PŘIVÝDĚLEK BEZ POPLATKŮ

Mám pro vás nabídku, jedná se o českou bezpečnou společnost aukro.V žádném případě po vás nechci, abyste prodával/a nebo kupoval/a nějaké předměty jak je o této firmě známé. Aukro sice nabízí různé předměty za velmi nízké ceny, ale spousta lidí neví, že také nabízí program, kterým si můžete přivydělat i několik tisíc měsíčně.


Vaší náplní práce by bylo propagace této práce dalším lidem nejlépe na internetu, za každou osobu, která se bude chtít zaregistrovat získáte odměnu 150 Kč.


A dejme tomu, že seženete denně po jednom zájemci, máte za měsíc asi 4500 Kč. Ale záleží jen na Vás,jak moc se budete chtít zapojit. Firma výdělky vyplácí na účet a abyste dostali zaplaceno, není potřeba koupit nebo prodat nějaký produkt - jak jsem již říkala registrace je bezplatná,takže nemáte co ztratit.

PRO REGISTRACI STAČÍ KLIKNOUT NA BANNER NEBO ODKAZ, KTERÝ JE ÚPLNĚ DOLE NA TĚCHTO STRÁNKACH, A OTEVŘE SE VÁM REGISTRACE. VYPLNÍTE VŠECHNY ÚDAJE PRAVDIVĚ. PŘI REGISTRACI SI ZAPAMATUJTE HESLO!!!NEBO SI HO NĚKAM NAPIŠTE.
PO DOKONČENÍ REGISTRACE VÁM DOMŮ PŘIJDE POŠTOU DOPIS, VE KTERÉM NALEZNETE ODKAZ, KTERÝ KDYŽ NAPÍŠETE DO INTERNETOVÉHO PROHLÍŽEČE, TAK SE VÁM ZCELA AKTIVUJE ÚČET, A MŮŽETE ZAČÍT PRACOVAT. DOPIS CHODÍ TAK DO 3 DNŮ PO DOKONČENÍ REGISTRACE.

JESTLI UŽ MÁTE JEDEN ÚČET NA AUKRU, TAK DOPORUČUJI SE ZAREGISTROVAT JEŠTĚ JEDNOU. JÁ MÁM TAKÉ DVA ÚČTY, JEDEN NA KUPOVÁNÍ A PRODÁVÁNÍ PŘEDMĚTŮ A DRUHÝ NA VYDĚLÁVÁNÍ.

REGISTRACE ZDE :


Aukro.cz
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama